Kamper vår/Høst 7èr og Vår 9èr - 2015

NB! Alle 7'er kamper mot Flint Utgår, da de har trukket laget sitt.
Oppmøte for kamp i Sandefjord: 45 min. før kampstart
Oppmøte for kamp utenbys (hvis ingen annen informasjon gis): På Rema 1000 en time og 15 min før kamp
Hvem som spiller de forskjellige kampene gis det nærmere beskjed om

Lister med alle lag kan sees på Norges Fotballforbund:
https://www.fotball.no

GØIF/Helgerød 7èr Kampoppsett vår og høst sesongen 2015

 

Dato  Dag  Tid  Hjemmelag  Bortelag  Bane  Turnering 
15.apr ons. 18:00 GØIF /Helgerød Sem Østerøya IP KG B 7er A G13/14 7er vår 
22.apr ons.   Flint GØIF /Helgerød UTGÅR!!!!! G13/14 7er vår 
07.mai tor. 18:00 GØIF /Helgerød Teie  Helgerød KG 7er  G13/14 7er vår 
12.mai tirs. 18:00 GØIF /Helgerød Stokke  Helgerød KG 7er  G13/14 7er vår 
21.mai tor. 18:00 Sandar GØIF /Helgerød Vesterøya E KG 7er A G13/14 7er vår 
02.jun tirs. 18:00 Sem GØIF /Helgerød Sem IPK 7er A G13/14 7er vår 
09.jun tirs.   GØIF /Helgerød Flint UTGÅR!!!!! G13/14 7er vår 
16.jun tirs. 18:00 Teie  GØIF /Helgerød Teigar KG 7er G13/14 7er vår 
18.aug tirs. 18:00 Stokke  GØIF /Helgerød Stokke KG 7er A G13/14 7er høst
25.aug tirs. 18:00 GØIF /Helgerød Sandar Østerøya IP KG B 7er A G13/14 7er høst
01.sep tirs. 18:00 GØIF /Helgerød Sem Helgerød KG 7er  G13/14 7er høst
08.sep tirs.   Flint GØIF /Helgerød UTGÅR!!!!! G13/14 7er høst
15.sep tirs. 18:00 GØIF /Helgerød Teie  Østerøya IP KG B 7er A G13/14 7er høst
22.sep tirs. 18:00 GØIF /Helgerød Stokke  Østerøya IP KG B 7er A G13/14 7er høst
06.okt tirs. 18:00 Sandar GØIF /Helgerød Vesterøya E KG 7er A G13/14 7er høst

 

GØIF/Helgerød 9èr Kampoppsett vår sesongen 2015

 

Dato  Dag  Tid  Hjemmelag  Bortelag  Bane  Turnering 
08.apr ons. 18:00 GØIF /Helgerød Ivrig  Østerøya IP KG A G13 B2 vår
14.apr tirs. 18:00 Borre 2 GØIF /Helgerød Borre KG G13 B2 vår
20.apr man. 18:00 GØIF /Helgerød Husøy & Foynland Østerøya IP KG A G13 B2 vår
27.apr man. 18:00 Sandefjord BK GØIF /Helgerød Gamle Stadion KG G13 B2 vår
04.mai man. 18:00 GØIF /Helgerød Store Bergan 3 Østerøya IP KG A G13 B2 vår
11.mai man. 18:00 Runar 2 GØIF /Helgerød Haukerød KG G13 B2 vår
18.mai man. 18:00 GØIF /Helgerød Sandar Østerøya IP KG A G13 B2 vår
27.mai ons. 18:00 Nøtterøy 2 GØIF /Helgerød Nesskogen Syd  G13 B2 vår
08.jun man. 18:00 GØIF /Helgerød Fram Østerøya IP KG A G13 B2 vår
Tilbake